Pacjentko -przeczytaj, zanim do nas przyjedziesz

  • Post author:
  • Post published:11/09/2020
  • Post category:Aktualności
  • Post last modified:14/10/2020
  • Reading time:2 min(s) read

Wszystkie panie zgłaszające się do naszego szpitala w pierwszej kolejności powinny się udać do Punktu Segregacji Medycznej Pacjentów, znajdującego się w budynku Szkoły Rodzenia (wejście od strony „Rzemieślnika”). Tam, po przeprowadzeniu wywiadu, wypełnieniu ankiety, zostanie dokonany podział na pacjentki, u których występuje podejrzenie zakażenia koronawirusem lub nie. Na tej podstawie panie będą kierowane do właściwej części budynku (oraz Izby Przyjęć) naszego szpitala.

Przypominamy, że ze względów bezpieczeństwa w dalszym ciągu obowiązuje zasada zakrywania ust i nosa w przestrzeniach zamkniętych, w tym również na terenie szpitala. Zgłaszając się do Klinicznego Centrum, prosimy o zabranie maseczek ochronnych, a następnie podczas pobytu przestrzeganie obowiązujących zasad.

Podczas pandemii obowiązuje zakaz odwiedzin pacjentów w szpitalu.

Prosimy, aby na czas hospitalizacji zabrać do szpitala tylko niezbędne rzeczy, czyli np. w przypadku porodu dla mamy i dziecka wyszczególnione na liście – przyjęcie do porodu.
Przypominamy, że na parterze szpitala znajduje się sklep, w którym można kupić  m.in. artykuły spożywcze oraz niezbędne akcesoria dla mam i dzieci.

W godz. 10.00- 18.00 bliscy mogą również dostarczyć potrzebne rzeczy, przekazując je za pośrednictwem punktu informacyjnego znajdującego się na parterze szpitala (prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz nr sali).

Jeśli dysponujecie małymi walizkami o wymiarach ok. 55/40/23 cm, to będzie ona optymalna.

Dziękujemy za  wyrozumiałość.

© Kliniczne Centrum Ginekologii,Położnictwa i Neonatologii w Opolu

45-066 Opole
ul. W.Reymonta 8


by Transposh - translation plugin for wordpress

Kontakt